poniedziałek, 1 czerwca 2009

10 Word Artów

Przygotowałam kilka WA. Chętnych zapraszam do pobierania!Wykorzystane czcionki w TOU

9 komentarze:

Anonimowy pisze...

Thank you so much for this Freebie. I want to let you know that I posted a link to your blog in Creative Busy Hands Scrapbook Freebies Search List, under the Alpha(s),Font(s), Word Art(s) post on Jun. 01, 2009. Thanks again.

Wiktoria pisze...

Troche piractwo i plagiat zrobilas.
Zobacz tutaj: http://scrapland.sariwo.pl/?p=24

JPo pisze...

Wiktoria -
Jaki plagiat? Jakie piractwo? to chyba jakiś żart... chyba, że użycie słowa "życie" jest już plagiatem... czcionki użyte do zrobienia WA joligg są dostępne za free w necie... teksty też są inne... no bez przesady...
ja mogę znaleźć w necie kilkadziesiąt podobnych WA i też mogę napisać, że WA na stronie sariwo to plagiat.
Przeczytaj sobie definicję plagiatu i piractwa może wtedy zrozumiesz, że wypisujesz głupoty...

Dorott pisze...

Wiktoria chyba nie znasz znaczenia słów plagiat i piractwo...a rzucanie takich oskarżeń bezpodstawnie jest karalne...zastanów się zanim coś napiszesz i kogoś obrazisz...net nie jest anonimowy...

justka777 pisze...

O jaki plagiat chodzi??? Bo ja tu absolutnie nic nie widzę!!!! A WA prześliczne - dziękuję Jolu :*

jolagg pisze...

Dziękuję dziewczyny...
Pani Wiktorio, chyba pani pomyliła pojęcia!
Zostawiłam komentarz na stronie http://scrapland.sariwo.pl/?p=24 ale został usunięty... a ja chciałam tylko zrozumieć dlaczego użyła pani takich ostrych słów... widocznie nie ma pani mi nic do powiedzenia...szkoda!

vvia pisze...

plagiat? chyba nastąpiła pomyłka, zdania wybrane przez autorkę WA ScrapLandii są zwykłymi wyrażeniami używanymi w życiu codziennym, każdy ma prawo je wykorzystać do zrobienia np. WA-ów, chyba że pani Wiktoria wprowadziła je do użytku... Jolu, daj spokój, według mnie nie ma żadnego problemu.

Betip pisze...

Bez przesady.W czym ty widzisz piractwo??? Zaczęłaś temat to go teraz skończ. Najlepiej obrzucić kogoś błotem a potem schować się w kąciku. Trzeba być odpowiedzialnym za swoje słowa. Nie sądzisz ze to co robisz to dziecinada??? Rzuciłaś poważne oskarżenie i schowałaś się.
W necie jest wiele wordartów ze słowem życie. Były na długo zanim ty stworzyłaś swoje wordarty. jakos nikt nie zarzucił ci piractwa.
A może chciałaś zrobić sobie reklamę?????

Wiktoria pisze...

Po pierwsze to nie byla i nie jest moja strona którą tak krytykujecie,przytoczyłam jej adres bo zobaczyłam tam word art-y a po kilku miesiacach takie same u was, po drugie nie chowam sie, tylko nie jestem tu często a po trzecie nie mnie pouczajcie i nie straszcie prawem, bo akurat jestem prokuratorem, a grafika jest moim hobby ale to odrebna sprawa. Bezpodstawnie nie przytaczałabym tych jak to określiliście głupot