poniedziałek, 1 czerwca 2009

Mapki ScrapLandii - #3

Kolejna porcja naszych mapek


http://scraplandia.socjum.pl/_/spolecznosci/scraplandia/galeria/nfc71a859bbd3dcacbe239a6bd970d09f.jpg


9 komentarze:

GosiaK pisze...

dziewczyny ratunku! wszystko jest fajnie... tylko... wstyd się przyznać... ja nie wiem jak korzystać z tych mapek... czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć albo podać miejsce w którym mogę się tego dowiedzieć? plliiiisssssss!!!!
pozdrawiam gorąco, Wasza wierna ogladaczka i podziwiaczka\
MarrGok:o)

Anonimowy pisze...

Thank you so much for this Freebie. I want to let you know that I posted a link to your blog in Creative Busy Hands Scrapbook Freebies Search List, under the Template(s), Overlay(s), Photo Mask(s) post on Jun. 01, 2009. Thanks again.

Anonimowy pisze...

Thank you! Your blog post will be advertised on the DigiFree Digital Scrapbooking Freebie search engine today (look for timestamp: 01 Jun [LA 07:00pm, NY 09:00pm] - 02 Jun [UK 02:00am, OZ 12:00pm] ).

JPo pisze...

GosiaK - mapka to tylko układ... czasami nie ma się pomysłu jak ułożyć skrapka i po to właśnie są mapki... robi się skrapka wg układu elementów jaki jest na mapce... oczywiście dodatki stosuje się dowolne... w świecie skrapkowym bardzo popularne są zabawy w tzw. wyzwania (challenge)... m. in. robi się też wyzwanie mapki... czyli wszyscy robią skrapy wg tego samego układu czyli mapki.

RosieB pisze...

Thank you

GosiaK pisze...

Joasiu wielkie dzięki...
lecę robić skrapka...
:o)

Eni pisze...

thank you!

ivymay pisze...

many thanks

Jody pisze...

Are these available somewhere in psd format?

Parker315@shaw.ca